Hei!

Hodepine Norge Møre og Romsdal inviterer medlemmer til lavterskel medlemsmøte i Ålesund! 

Denne gangen rusler vi en tur rundt Lillevannet/Trimløypa – du velger selv hvor langt du har tid og krefter til å gå. Bli med å få frisk luft og bevegelse, samtidig som du møter andre som lever med hodepinesykdom. 

Det vil være likepersoner tilstede på treffet. En likeperson er en frivillig som selv har erfaring med hodepine eller migrene, og som tilbyr støtte, forståelse og erfaringsdeling til andre i lignende situasjon. Likepersonen er til stede for uformell prat og fellesskap, ikke for medisinsk rådgivning. Likepersoner har taushetsplikt.

Tid: tirsdag 10. februar kl. 18.30

Sted: Lillevannet/Trimløypa, Spjelkavika

Oppmøte på parkeringsplassen ved broa/lysparken (ved den gamle misjonssalen/Plussreiser)

Lenke til Facebook-arrangement: https://www.facebook.com/events/1263069295640907?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22notifications_tab%22%7D%2C%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3A%22plan_user_invited%22%2C%22source%22%3A%2229%22%7D

Blir det for langt å reise? 
Vi har lyst å få til slike sosiale treff for alle medlemmer i hele fylket, men da trenger vi frivillige som kan hjelpe til med å organisere treff i sitt område. Ønsker du å bidra? Send en mail til moreogromsdal@hodepinenorge.no 🙂
​
På vegne av styret i Hodepine Norge Møre og Romsdal
Kristin og Maria

Vi bruker informasjonskapsler for å kunne gi deg den beste brukeropplevelsen. Ved å bla videre på siden aksepterer du at slik informasjon benyttes.
Aksepter