AVLYST på grunn av dårlig vær –

Qigong i Frognerparken, Oslo, Oktober 2026

Dato: Søndag 11.oktober

Klokkeslett: 13:00

Oppmøtested: Monolitten i Frognerparken mellom kl 12:45 og 13:00. Når du går opp mot monolitten så står vi på venstre side av portene. Minst en av oss har på oransje t-skjorte med Hodepine Norge-logo.

Vi går til ett skjermet sted like ved for å gjøre øvelsene.

Obs: Dette er væravhengig, så hvis det regner vil det bli avlyst.

Qigong – rolig bevegelse og avspenning

Vi inviterer til en kort introduksjon til Qigong, ledet av et av styremedlemmene våre. Qigong er en rolig bevegelsesform med enkle øvelser som kombinerer bevegelse, pust og tilstedeværelse. Øvelsene kan bidra til avspenning og økt kroppsbevissthet, og passer for de aller fleste.

Vi gjennomfører økten utendørs og stående. Ta gjerne med et sitteunderlag eller en liten stol dersom du ønsker mulighet til å sette deg ned underveis ved behov.

Vi setter av ca en time og tar dette med ro. Dette er lavterskel og ingen forkunnskaper er nødvendig.

Ta gjerne med noe å drikke.

Det vil være med likepersoner på dette treffet.

Spørsmål? Ta kontakt på oslo@hodepinenorge.no

Vi bruker informasjonskapsler for å kunne gi deg den beste brukeropplevelsen. Ved å bla videre på siden aksepterer du at slik informasjon benyttes.
Aksepter